Forum poświęcone legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

Forum poświęcony legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

#1 2006-08-15 21:54:53

Grunger

Fan

2299670
Skąd: Seattle
Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 12
Punktów :   

Czy Krist i Dave dobrze zrobili, rozwiązując zespół po śmierci Kurta ?

Jak wiadomo Krist Novoselic and Dave Grohl w 1994 roku rozwiązali działalność Nirvany. Czy, aby na pewno to był dobry krok ? Czy według was dobrze postąpili ? Mogli znaleźć przecież, innego muzyka na miejsce Kurta Cobaina. Jednak czy wtedy byłaby to ta sama Nirvana ? Jeżeli uważacie, że Ktoś powinien zastąpić Kurta, to czekam na podanie przykładu. I kończąc czy nie lepiej było pozostawić legendę, jaką jest Nirvana, w odpowiednim miejscu histori rocka, czy może pozwolić jej na dalsze istnienie bez założyciela i podpory tego zespołu w tym dziwnym świecie pełnym komercji ?

Offline

 

#2 2006-08-16 18:28:33

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Czy Krist i Dave dobrze zrobili, rozwiązując zespół po śmierci Kurta ?

Nirvana bez Cobaina? Trudno to sobie wyobrazić. Jeśliby do tego doszło, na pewno nie byłaby to ta sama Nirvana. Nie widziałbym nikogo innego na miejsce Kurta. W historii muzyki wiele razy dochodziło do tego, że po odejściu lub śmierci wokalisty, jego następca nie mógł podołać tej roli. Przykładem może służyć np. Queen - zespół istniejący do dziś. Oczywiście czasami bywało inaczej, tak jak np. w Iron Maiden, gdzie zmiana wokalisty przyczyniła się na dobre. Natomiast jeśli o Nirvanę, to lepiej jest jak jest. Nirvana była legendą i będzie, choć z upływem czasu coraz bardziej zapomnianą...


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

#3 2006-11-24 20:44:50

An-tocha

Fan

5432859
Zarejestrowany: 2006-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czy Krist i Dave dobrze zrobili, rozwiązując zespół po śmierci Kurta ?

Hmmm....mysle,że Nirvana moglaby dalej grac bez Kurta ale napewno wiele fanow by sie odwrocilo od zespolu i dlugoby nie wytrzymali.Troche to smutne,że Krist i Dave byli odstawieni na drugi plan....wg mnie tez byli super


I love myslef better than you.I know it's wrong,ao what should I do??

Offline

 

#4 2007-04-13 20:20:04

Olek

Gościu

Re: Czy Krist i Dave dobrze zrobili, rozwiązując zespół po śmierci Kurta ?

Ja uważam, że bez Kurta to już by nie był ten zespół. Ja na miejscu członków zespołu zrobił bym tak samo, bo jak mażna tworzyć muzykę po śmierci przyjaciela i jednocześnie założyciela zespołu??? Mam książkę o śmierci Kurta i uważam, że to nie jest możliwe żeby popełnił samobójstwo, ponieważ przed śmiercią brał narkotyki i był naćpany i nie był w stanie załadować broni i strzelić z szotgana. Przeliczają to na promile to on miał we krwi 1.5 promila to nie był w stanie załadować takiej dużej broni i na dodatek strzelić! Po prostu był za mocno naćpany, żeby coś takiego zrobić - to nie wykonalne... a po za tym na broni nie było jego odcisków palców tylko kogoś innego? A że policja nie szukała dalej sprawcy tej śmierci to, dlatego że było to ustawione! I nie wierze w jakieś bajki, że Kurt popełnił samobójstwo! Na moje to jego "kochana żonka" chciała się go pozbyć i tyle! Jeśli cos odemnie chcecie to pisze na maila!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubbakugan.pun.pl www.serwery-emergency4.pun.pl www.bozemilosierdzie.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.laura-samojlowicz.pun.pl