Forum poświęcone legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

Forum poświęcony legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

#1 2006-09-25 17:44:39

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Smells Like Teen Spirit... yeah

Czyli o hiciorze lat 90., o najbardziej przebojowej piosence jaką kiedykolwiek słyszałem. Co ten utwór właściwie w sobie takigo ma? Czemu stał się hymnem muzyki grunge? Nie znam powodu. Jest świetny, przebojowy, ale czy coś jeszcze? Po przesłuchaniu go ze sto/tysiąc a może i więcej razy trudno to opisać. Może ktoś odpowie na nurtujące mnie pytania? Będę wdzięczny :]


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

#2 2006-09-27 17:19:34

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Smells Like Teen Spirit... yeah

Hustler napisał:

Co ten utwór właściwie w sobie takiego ma?

SLTS na początku jest bardzo spokojnym utworem… potem zaczyna się głośniejsze granie… następnie znowu spokój itd. To właśnie podoba mi się w piosenkach… Pewnego rodzaju opanowanie… To od strony muzycznej…
Jeśli chodzi o sam tekst to piosenki o dezodorancie i w dodatku napisane w kilkanaście minut nie mogą należeć do najambitniejszych… Mimo to ma ona w sobie coś co przyciąga… zapewne wręcz przeciwnie niż woń tego okropnie pachnącego dezodorantu… hehe

Hustler napisał:

Czemu stał się hymnem muzyki grunge?

Nie mam pojęcia… no i pierwszy raz słyszę to określenie… ten kawałek zawsze kojarzył mi się nieco z komercja… a co komercyjne to również i dobrze wylansowane wiec większość ludzi kojarzy Nirvanę tylko z tym utworem… ale mogę się mylić…

Offline

 

#3 2007-08-15 17:41:38

Hard Rockmen

Fan

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Smells Like Teen Spirit... yeah

To że jest hymnem dla tej muzyki to słyszałem. Ale nie wiem co w niej jest takiego... no poprostu Takiego. Może i słyszałem wiele piosenek ale jak się np. ciągle słucha jakiś zwykłych piosenek to się nudzom a ta nie dlaczego? Też nie wiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ngamecool.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl www.bg.pun.pl www.chemiaumcs.pun.pl www.graphic4you.pun.pl