Forum poświęcone legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

Forum poświęcony legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

#1 2006-09-11 19:46:09

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Kim jestescie???

Hey!!! Widzę że to forum jest bardzo skromne pod względem liczny użytkowników i tym bardziej myślę że powinniśmy coś o sobie wiedzieć

Więc jestem Anja, mam 17 lat i bardzo lubię Nirvanę
Lubię również fora dyskusyjne i dlatego tu jestem
Dużo na mój temat możecie dowiedzieć się z mojego bloga bądź forum(jak chcecie linki to krzyczcie)
A to moje gg: 9057283 jak ktoś chce to niech pisze… hehe….

Offline

 

#2 2006-09-11 20:13:57

Różyk

Fan

Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kim jestescie???

Różyk jestem...

Offline

 

#3 2006-09-11 20:16:16

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestescie???

Różyk napisał:

Różyk jestem...

Hehe... ale się rozpisałeś...
                                            Napisz coś więcej o sobie

Offline

 

#4 2006-09-11 20:20:06

Różyk

Fan

Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kim jestescie???

przecież dobrze mnie znasz Aniu:)

Offline

 

#5 2006-09-11 20:21:18

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestescie???

Ale inni nie... Różyku

Ostatnio edytowany przez Anja (2006-09-11 20:24:46)

Offline

 

#6 2006-09-12 00:17:28

Grunger

Fan

2299670
Skąd: Seattle
Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kim jestescie???

Wreszcie po miesiącu, Ktoś się odezwał na tym forum. Było tu jak w kostnicy.

Może wreszcie to wspaniałe forum ruszy pełną parą.

Ja jestem niezależny Grunger i mam 16 lat. Jestem tu bo Nirvana jest całym moim życiem i ona mi pokazuje drogę w życiu. Kocham każdy gatunek muzyki, ale z zasadą, że musi to być muzyka z gitarkami. Na pierwszym miejscu jest oczywiście grunge. Tego co teraz dzieje się w Polsce nie mogę znieść - te wszystkie mody i ideały i eskowata muzyka i polska polityka. Oto moje gg : 2299670  -  zostawiajcie co chcecie.

Ostatnio edytowany przez Grunger (2006-09-12 00:35:58)

Offline

 

#7 2006-09-12 08:38:23

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestescie???

Grunger napisał:

Wreszcie po miesiącu, Ktoś się odezwał na tym forum. Było tu jak w kostnicy.

hehe... Różyk podsumował je jako "stypa"

Grunger napisał:

Może wreszcie to wspaniałe forum ruszy pełną parą.

Na pewno!!!

Grunger napisał:

Ja jestem niezależny Grunger i mam 16 lat. Jestem tu bo Nirvana jest całym moim życiem i ona mi pokazuje drogę w życiu.

w tym wieku też miałam bzika na ich punkcie... teraz ich lubie ale bez przesady... co innego Hunter

Grunger napisał:

Tego co teraz dzieje się w Polsce nie mogę znieść - te wszystkie mody i ideały i eskowata muzyka i polska polityka.

Cóż... Polska to Polska i jest jak jest... ale mamy też dobre kapele wiec nie jest z nami aż tak źle

Offline

 

#8 2006-09-12 09:17:14

Grunger

Fan

2299670
Skąd: Seattle
Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kim jestescie???

Anja napisał:

w tym wieku też miałam bzika na ich punkcie... teraz ich lubie ale bez przesady... co innego Hunter

Tak Hunter jest zajebisty. Teksty utworów i mzykę ma do pozazdroszczenia. To jest naprawdę dobry "soul metal", ale nie za bardzo doceniany. Natomiast jeżeli miałaś bzika na punkcie Nirvany, to Ona się w Tobie już nie wypali w ciągu życia.

Anja napisał:

Cóż... Polska to Polska i jest jak jest... ale mamy też dobre kapele wiec nie jest z nami aż tak źle

No nie jest źle, bo jest bardzo dużo niezależnych młodych zespołów, które grają wielką muzykę, będąc takimi malutkimi jabłuszkami na jabłoni muzyki w Polsce. Trudno jest się im wyrwać, ale nie poddają się i tworzą muzykę wolną, niezależną i przedewszystkim od serca.
                                                                                                                                                 

No po za tym w Polsce nie jest źle. Przecież Iron Maiden są na pierwszym miejscu w ilości sprzedanych płyt. Czy idzie do rewolucjii w sferze muzyki w tym kraju ? Według mnie nie. To przejściowe, ale piękne. Ale Iron Maiden nie gra teraz już tak jak dawniej. Najnowsza płyta jest inna od pozostałych.

Offline

 

#9 2006-09-12 18:20:07

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestescie???

Grunger napisał:

Tak Hunter jest zajebisty. Teksty utworów i mzykę ma do pozazdroszczenia. To jest naprawdę dobry "soul metal", ale nie za bardzo doceniany.

Wow!!! Już Cię lubię

Grunger napisał:

Natomiast jeżeli miałaś bzika na punkcie Nirvany, to Ona się w Tobie już nie wypali w ciągu życia.

Te4z tak myślę... juz minęło kilka lat a ja nadal ich lubie

Grunger napisał:

No po za tym w Polsce nie jest źle. Przecież Iron Maiden są na pierwszym miejscu w ilości sprzedanych płyt. Czy idzie do rewolucjii w sferze muzyki w tym kraju ? Według mnie nie. To przejściowe, ale piękne. Ale Iron Maiden nie gra teraz już tak jak dawniej. Najnowsza płyta jest inna od pozostałych.

Według mnie o popularnosci zespołu nie moze świadczyc ilość sprzedantch płyt... piraty w tej chwili rządzą...
Co do Iron Maiden to też jest to świetna kapela... no i wokalista jest bardzo fajny....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-exsounds.pun.pl www.razem.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl www.bazarek.pun.pl www.krwawekruki.pun.pl