Forum poświęcone legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

Forum poświęcony legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

#1 2006-08-09 13:45:41

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Skargi i zażalenia oraz propozycje zmian

Coś nie podoba się na tym forum? Wszystkie skargi i zażalenia oraz propozycje zmian można pisać w tym właśnie dziale.


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

#2 2006-09-11 19:58:27

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Skargi i zażalenia oraz propozycje zmian

Proponuje założyć wiecej tematów z różnych kategorji, np. "inne zespoły", "filmy", "książki" i takie tam.... moze wtedy forum się trochę rozrusza

Offline

 

#3 2006-09-12 00:23:59

Grunger

Fan

2299670
Skąd: Seattle
Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Skargi i zażalenia oraz propozycje zmian

Zgadzam się tą propozycją w pełni.

Offline

 

#4 2006-09-12 18:21:53

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Skargi i zażalenia oraz propozycje zmian

No i jeszcze "hyde park" by się przydał

Offline

 

#5 2006-09-25 19:18:44

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Skargi i zażalenia oraz propozycje zmian

Chciałbym przeprosić za długą nieobecność. Przez ten miesiąc przeżywałem załamanie związane z końcem wakacji i początkiem szkoły. Mam nadzieję, że mi wybaczycie ;]  Od dziś forum rusza pełną parą. Postaram się nadrobić wszystkie zaległości.
A więc:

Anja napisał:

Proponuje założyć wiecej tematów z różnych kategorji, np. "inne zespoły", "filmy", "książki" i takie tam.... moze wtedy forum się trochę rozrusza

Oczywiście można by wprowadzić dodatkowe działy o filmach, książkach itp., ale wtedy forum będzie miał niewiele wspólnego z jego teamatyką. Myślę, że nowo utworzony dział Wszystko o wszystkim powinien w zupełności wystarczyć. Jeśli będzie się miał dobrze, pomyślimy nad jego rozbudową.

Anja napisał:

No i jeszcze "hyde park" by się przydał

Niezły pomysł, zobaczymy czy to się uda w praktyce.


Celem powstania tego forum był (chyba zbyt) ambitny zamiar skupienia na nim jak największej rzeszy fanów Nirvany. Niestety, jej popularność jest z dnia na dzień coraz mniejsza. Zależy mi na tym forum i postaram się, aby ono nie stało w miejscu jak to miało miejsce jeszcze niedawno.

Yeah


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasypbf.pun.pl www.xnarutoxshippudenx.pun.pl www.piersciec.pun.pl www.ksg1922.pun.pl www.sitegothic.pun.pl