Forum poświęcone legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

Forum poświęcony legendarnemu zespołowi lat 90. i najlepszej kapeli w historii muzyki grunge, jaką niewątpliwie była Nirvana

#1 2006-08-12 13:56:45

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Czy grałaby jeszcze cięzej niż na In Utero? A może chciałaby powtórzyć sukces Nevermind?


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

#2 2006-08-14 21:33:34

Grunger

Fan

2299670
Skąd: Seattle
Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Po pierwsze powiem, iż w obecnych czasach dla grunge’u nastały ciężkie czasy i trudno byłoby grać właśnie ten nurt. Hmm.. chyba, że Nirvana grałaby jakoś inaczej, w innym stylu. (ale to by nie wyszło na dobre, bo nie mogę sobie wyobrazić Nirvany grającej coś innego niż grunge). Grunge zawsze będzie się kojarzył z Nirvaną i tak powinno pozostać.

Po drugie myślę, że Nirvana nie powinna kontynuować grać w stylach poprzednich płyt. Powinna tworzyć tak jak dotychczas, nie ulegać modom i najważniejsze nie stać się ogromnie komercyjnym zespołem. Może taka dotychczasowa muzyka nie przebiłaby się dzisiaj, ale Nirvana powinna tworzyć melodie i utwory dla swoich wiernych fanów i tych, którzy wejdą na lepszą muzyczną drogę.

Podsumuwując Nirvana powinna grać po swojemu i tworzyć płyty bez jakichś wzorców i ideałów.

Offline

 

#3 2006-09-11 19:51:54

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Przecież Kurt i tak chciał skończyć z Nirvaną wiec i tak by jej nie było… Myślę że nie grali by już tak jak na początku… każdy się kiedyś wypala… a szkoda…

PS. Hustler widze że jesteś zwolennikiem teprji samobójstwa...

Offline

 

#4 2006-09-25 17:51:28

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Anja napisał:

Przecież Kurt i tak chciał skończyć z Nirvaną wiec i tak by jej nie było… Myślę że nie grali by już tak jak na początku… każdy się kiedyś wypala… a szkoda…

Każdy się kiedyś wypala i każdy się kiedyś odradza. You Know You're Right zapowiadało naprawdę świetny album. Szkoda, że tak się wszystko skończyło

Anja napisał:

PS. Hustler widze że jesteś zwolennikiem teprji samobójstwa...

Tak? A czemuż to?


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

#5 2006-09-27 17:22:51

Anja

Fan

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2006-09-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Hustler napisał:

Anja napisał:

PS. Hustler widze że jesteś zwolennikiem teprji samobójstwa...

Tak? A czemuż to?

Bo jeśli myślałbyś inaczej nie nazywałbyś tego tematu w następujacy sposób: "Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?"

Offline

 

#6 2006-09-27 18:55:00

Hustler

Administrator

5362800
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Dla mnie samobójstwo jest zupełnie bez sensu. Jest ono oznaką słabości człowieka, który nie potrafi zawalczyć o własne szczęście. Tyle było spektakularnych powrotów w historii muzyki, że słowo "wypalić się" mało w tym przypadku znaczy. Moim zdaniem Kurt wypałił się, kiedy skończył ze swoim życiem (oczywiście jeśli zrobił to z premedytacją, a nie tylko ze względu na działanie narkotyków).


I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
Yeah.

Offline

 

#7 2006-11-24 20:41:17

An-tocha

Fan

5432859
Zarejestrowany: 2006-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jak teraz grałaby Nirvana, gdyby Kurt Cobain nie popełnił samobójstwa?

Nie oszukujmy się.Jesli Kurt sie zabil (choc ja osobiscie mysle,że zostal zabity) to musial miec wazny powod.Nie popelnia sie samobojstwa od tak se.Wszystko mu sie walilo ....Courtney traktowala go jak produkt,a on czul sie zobowiązany byc z nia ze względu na Frances.Potem jednak nie wytrzymal i chcial rozwodu (nie dziwie mu sie).Musiala go bardzo zdolowac ,ze sie zabil.Nawet jesli ona nie zlecila jego zabojstwa to jest winna bo go doprowadzila do tegiego stanu....ubezwlasnowolnila,wykorzystywala i oczerniala....


I love myslef better than you.I know it's wrong,ao what should I do??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socjologiawsei.pun.pl www.wspolnotajp2.pun.pl www.turnieje10hamachi.pun.pl www.konohaxcenter.pun.pl www.warcry.pun.pl